Up
Otomatik Tente, Motorlu Tente, Otomatik Pergola, Motorlu Pergola Servis ve Destek
https://www.imctente.com/public/siteFiles/images/tente/pergola-tente.jpeg

Otomatik Pergola Tente

Pergola Ne Demek ?

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Motorlu Pergola Nedir?

Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanız da ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Kumanda ile yönlendirebileceğiniz pergola, açılır-kapanır ve aralanabilme özelliği, dizaynı, sınırsız renk seçeneği ile tamamıyla yanmaz kumaştan oluşan tentelerdendir.

Pergola Tente Fiyatları

Pergola tente metrekare fiyatları hakkında gerekli bilgileri İMC Tente ofisimize gelerek ya da web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.