Up
https://www.imctente.com/public/siteFiles/images/tente/pergola-tente.jpeg

Karpuz Tente

Karpuz Tente Nedir ?

Karpuz tente, karpuz meyvesini andırdığı için bu şekilde isimlendirilmiş tente türüdür.

Karpuz tente güneş ışınları, yağmur, toz gibi dış etkilerden koruma sağlaması için cam üstleri, kapı girişleri gibi dış mekanlarda kullanılır. Görünüş olarak ilgi çekici bir model olup sağlam, dayanıklı bir tente türüdür.

Karpuz tente özel olarak kutu profillerden imal edilip pres makinesinde büküm yapılarak elektrostatik toz fırın boya ile kaplanıp pvc veya akrilik kumaş giydirilerek üretilir.

Karpuz tente genel olarak otel, restoran, kafelerde tercih edilse de evlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Karpuz tente, balkonu yağmur ve rahatsız edici güneş ışınlarından daha fazla korur. Tente boyunun ve ayak uzunluğunun isteğe uygun olarak ayarlanabilmesi özelliği ile manzara kapanmadan, koruma sağlanır.

İstenilen boy ve genişlikte, renk ve kumaş seçenekleri ile üretilebilen Karpuz tente şık ve dekoratif bir görünüm sağlar. İsteğe uygun olarak tente üzerine işletme logosu basılabilmektedir. Karpuz tente diğer tente çeşitlerine göre daha zor imal edilir.Kullanılan malzeme ise oldukça kalitelidir. Yağmur ve güneşten sizi koruduğu gibi özel malzemesi sayesinde su geçirmezliği bulunmaktadır.Karpuz tente ile mekânınız hem korunacak hem de çok şık görünecek.

Tentelerin kumaş seçimi genellikle güneşe karşı solmaz özellikli ve su iticilik özelliğine sahip akrilik kumaşlardan olmaktadır.

Karpuz tente çok şık ve her mekâna ayak uydurabilecek bir tente çeşididir. Mekânı korudukları gibi hoş bir görüntü oluştururlar.

Mekânınıza hoş bir görünüm kazandırmak için karpuz tenteyi tercih edebilirsiniz.

Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente fiyatları hakkında gerekli bilgileri İMC Tente ofisimize gelerek ya da web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Karpuz tente fiyat olarak diğer tentelere göre daha uygundur. Bunun sebebi işçiliğin çok, tente malzemesinin az kullanılmasıdır diyebiliriz.

Karpuz tente fiyatları yapısına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan malzeme, ölçüler, renkler, tasarım ve özellikler fiyat konusunda önemli bir rol oynamaktadır.